برندهای معتبر ایمپلنت کره ای چه نام دارند؟ ویژگی های بارز آنها چیست؟

برندهای معتبر ایمپلنت کره ای چه نام دارند؟ ویژگی های بارز آنها چیست؟

محصولات برندهای معتبر ایمپلنت کره ای امروزه در میان ایرانیان از محبوبت زیادی برخوردار هستند. این امر به دلیل قیمت های مناسبی است که این محصولات دارند. در ضمن قطعات این ایمپلنت ها در ایران به راحتی یافت می شوند. بنابراین بیمارانی که از این ایمپلنت ها استفاده می کنند هیچ محدودیتی در تأمین این قطعات نخواهند داشت. کیفیت قابل قبول در کنار طول عمر مناسب آنها نیز در محبوبیت این محصولات بی تأثیر نیستند. در این مقاله قصد داریم چند نمونه از برندهای کره ای معتبر که در این حوزه فعالیت دارند را به شما معرفی کنیم.

اوستم (OSSTEM)

از جمله برندهای معتبر ایمپلنت کره ای، برند اوستم است. این برند مقاوم اول را در میان برندهای کره ای به خود اختصاص داده است. کیفیت و طول عمر محصولات این شرکت توسط انجمن غذا و داروی آمریکا مورد بررسی قرار گرفته و تأیید شده است. این محصولات به خوبی با ایمپلنت های اروپایی رقابت می کنند. این برند توانسته در بسیاری از کشورها از جمله ایران، بازار فروش ایمپلنت را در دست بگیرید.

دی او (DIO)

یکی از برندهای کره ای که امروزه توانسته جایگاه خود را در بین برندهای رده بالای کره ای اثبات کند، برند دی او است. این برند توسط شرکت دنس پلی آمریکا خریداری شده است. لابراتوارهای این شرکت جزو مجهزترین لابراتوارهای ایمپلنت سازی می باشند. محصولات این برند مطابق استانداردهای روز دنیا طراحی و ساخته می شوند. به همین دلیل نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. طبق تحقیقات انجام شده بر روی ایمپلنت های کره ای، این برند در رده چهارم محصولات کره ای قرار دارند.

برندهای معتبر ایمپلنت دندان کره ای

مگاژن (Megagen)

مگاژن از برندهای معتبر ایمپلنت کره ای است که زیر نظر برند اشترومن اروپا فعالیت می کند. محصولات این برند دارای کیفیت بی نظیری بوده و طول عمر ایمپلنت های آن، بسیار بالا است. ایمپلنت های این شرکت در دو نوع انی وان و انی ریج تولید و به بازار عرضه شده است.

دنتیوم (Dentium)

محصولات برند دنتیوم جزو پر مصرف ترین ایمپلنت ها در ایران هستند. این محصولات که با نام ایمپلنتیوم شناخته می شوند، دارای قیمت بسیار مناسبی می باشند. علاوه بر آن، سادگی جراحی در این محصولات از دیگر ویژگی های آنها به شمار می آید. این شرکت با توجه به عملکرد موفق خود در تولید ایمپلنت های باکیفیت، توانسته بین سه برند اول کره قرار بگیرد.

نئوبیوتک (Neo Biotech)

نئوبیوتک یکی از برندهای کره ای است که قیمت پایین آن باعث رونق استفاده از آنها شده است. شاید به نظر برسد که قیمت پایین این محصولات به دلیل کیفیت کم آنها می باشد. اما باید عنوان کنیم که به هیچ عنوان این گونه نیست. کیفیت محصولات این برند، قابل قبول بوده و مصرف کنندگان آنها از کیفیت این محصولات راضی هستند. تنها موردی که در مورد ایمپلنت های این برند وجود دارد، اشکالات جزئی در پروتز آنها می باشد. این محصولات با نام سی ام ای در کشور ما شناخته می شوند.

برندهای معتبر ایمپلنت دندان کره ای

یوفیت (Ufit)

از جمله برندهای معتبر ایمپلنت کره ای که توانسته در ایران خوش بدرخشد، ایمپلنت های شرکت یوفیت است. محصولات این برند مطابق با تازه ترین فناوری های علمی ساخته می شوند. تفاوت این محصولات با دیگر ایمپلنت ها در این است که تماس فیکسچر و اباتمنت در آنها به وسیله شیارهایی امکان پذیر شده است. همین موضوع باعث شده تا فشار وارد به دندان ها به هنگام جویدن غذا، به صورت یکنواخت در کل دندان پخش شده و آسیب به آن وارد نشود.

کلام آخر

در کلینیک تخصصی ایران زمین تمام تلاش خود را داریم که از بهترین و جدیدترین برندهای آسیایی و اروپایی استفاده نماییم. کیفیت بالای محصولات این کلینیک و تخصص بالای دندانپزشکان متخصص ما باعث ایجاد رضایت شما خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید پشنهاد می کنیم اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید