قیمت ایمپلنت کره ای شما را برای انجام آن راضی می کند

قیمت ایمپلنت کره ای شما را برای انجام آن راضی می کند

قیمت ایمپلنت کره ای زمانی که تک پایه یا برای کامل فک استفاده شود متفاوت است. ایمپلنت دندان در کشورهای مختلف ساخته می شود و در بین آنها مدل های اروپایی قیمت نسبتا بیشتری دارد. اما ایمپلنت کره ای نسبت به دیگر برندها قیمت مناسب تری دارند. ایمپلنت ها قیمت و کیفیت های مختلفی دارند و بر اساس نوع ایمپلنت و برند کشور سازنده قیمت گذاری می شوند. که ایمپلنت کره ای یا توجه به قیمت کم در ایران بسیار زیاد استفاده می شود.

ایمپلنت دندان

زمانی که دندان خود را می کشید می توانید برای زیبایی چهره با استفاده از کاشت ایمپلنت، دندانی را جایگزین دندان کشیده کنید.برای ایمپلنت بسیار شبیه دندان طبیعی است و طول عمر بالایی دارد و برندهای مختلفی برای کاشت ایمپلنت وجود دارد از جمله ایمپلنت آمریکایی، سوئیسی، آلمانی، کره ای و ایرانی که می توانید با توجه به بودجه خود یکی از آنها را انتخاب نمایید.

ایمپلنت دندان کره ای

عوامل موثر در قیمت ایمپلنت کره ای

برای کاشت ایمپلنت دندان اگر ایمپلنت کره ای را انتخاب کرده اید قیمت ایمپلنت کره ای هر فرد نسبت به فرد دیگر متفاوت است. فرد می تواند با متخصص دندان پزشک صحبت کند و قیمت را بپرسد. از جمله عوامل موثر در قیمت را توضیح می دهیم.

محل کاشت ایمپلنت

زمانی که می خواهید از روش کاشت ایمپلنت استفاده کنید. استخوان فک و محلی که ایمپلنت می خواهد انجام شود مورد بررسی قرار می گیرد. زیرا اگر فک شما سالم باشد و تحلیل نرفته باشد دندان پزشک به راحتی می تواند کاشت ایمپلنت را انجام دهد اما اگر فک شما تحلیل رفته باشد نیازمند پیوند استخوان فک می باشید. بنابراین قیمت ایمپلنت کره ای بر این اساس بررسی و به شما اطلاع رسانی می شود.

حق الزحمه دندان پزشک بر اساس تجربه و تخصص

تجربه و تخصص در انجام هر کاری مهم و ضروری هستند. دندان پزشکان برای انجام ایمپلنت در کلاس های آموزشی شرکت می کنند تا بتوانند تجربه کسب کرده و درمان های ساده را انجام دهند. دندان پزشکی که درمان ایمپلنت را تازه شروع کرده دستمزد کمتری می گیرد اما دندان پزشکی که تخصص و تجربه بیشتری دارد دستمزد بیشتری دریافت می کند.

ساخت روکش ایمپلنت و لابراتوار دندان سازی

علاوه بر دندان پزشک در انجام کاشت ایمپلنت تکنسین پروتز دندانی نیز دخالت دارد. زیرا ساخت روکش ایمپلنت از روکش دندان پیچیده تر و دشوار تر است. بنابراین هزینه دستمزد ساخت روکش نیز به هزینه نصب ایمپلنت کره ای اضافه می شود.

ایمپلنت دندان کره ای

تعداد ایمپلنت کاشته شده

طبیعتا تعداد ایمپلنت کاشته شده در لثه شما در قیمت نهایی کار تاثیر خواهد داشت. اگر تنها یک دندان ایمپلنت فوری داشته باشید، هزینه شما نسبت به زمانی که تمام فک خود را ایمپلنت نمایید بیشتر خواهد شد. اما با توجه به اینکه در تعداد بالا ممکن است در ساخت روکش تخفیف هایی به شما داده می شود.

کلینیک که در آن ایمپلنت انجام می شود

طبعتا کلینیکی که در آن ایمپلنت انجام می دهید و پزشکی که ایمپلنت را در دهان شما قرار می دهد در هزینه ایمپلنت تاثیر مستقیم دارد. کلینیک ها با توجه به برند کره ای که انتخاب می کنند ممکن است هزینه متفاوتی از شما اخذ نماید. بیشتر برندهای کره ای از کیفیت مناسبی برخوردار است و اگر تصمیم دارید بهترین ایمپلنت را داشته باشید بهتر است بروید به سراغ برندهای سوئیسی که بیشترین کیفیت را دارند.

کلام آخر

در کلینیک تخصصی ایران زمین از برندهای مطرح کره ای و در صورت تمایل شما اروپایی استفاده می شود. در این کلینیک تلاش داریم با کمترین قیمت ممکن ایمپلنت دندان شما را انجام دهیم. در صورت نیاز می توانید اینجا کلیک کنید تا از مشاوره رایگان بهره بگیرید.

این پست دارای 2 دیدگاه است

  1. کامران

    با سلام من دندونای بالایمو کشیدم و پایین 8 دندون سالم دارم اگه بخوام امپلنت کنم هزینه ی تقریبیش چند میشه با جنس کره ای میگم

  2. محمدحسین

    باسلام و احترام
    من و همسرم هر دو هم فک بالا و هم فک پایین رو اگر بخواهیم فول ایمپلنت کنیم هزینه هر نفر برای نوع کره ای چقدر تمام میشه و اینکه شما با بیمه تکمیلی پارسیان قرارداد online دارید ؟ و اینکه اقساط هم شما انجام میدید یا خیر ؟

دیدگاهتان را بنویسید