قیمت ایمپلنت دندان فوری از چه عواملی تاثیر می گیرد؟

قیمت ایمپلنت دندان فوری از چه عواملی تاثیر می گیرد؟

ایمپلنت فوری دندان یکی از روش های جدید کاشت دندان است و قیمت ایمپلنت دندان فوری از اهمیت زیادی برای بیمار برخوردار است. قیمت انواع ایمپلنت دندان با توجه به تنوع درمان های دندان پزشکی باعث سر درگمی بیماران شده است. مشکل دیگری که بیماران در رابطه با قیمت ایمپلنت دندان با آن مواجه هستند تبلیغات گسترده در زمینه کاشت دندان است. قیمت کاشت فوری ایمپلنت دندان با توجه به وضعیت بیمار و شرایط فرد متفاوت است. بهترین راه برای دانستن قیمت ایمپلنت دندان فوری مراجعه به پزشک متخصص است تا با بررسی وضعیت دندان قیمت آن تخمین زده شود. قیمت ایمپلنت دندان با توجه به جنس آن متفاوت است.

مناسب ترین ایمپلنت دندان

در بازار های بین المللی محصولاتی با کیفیت ممتاز وجود دارد اما مشکلی که در زمینه این گونه ایمپلنت ها وجود دارد هزینه ی بالای آن هاست. به دلیل هزینه بالا و استفاده کمتر از این گونه ایمپلنت ها، تعداد محدودی وارد ایران می شود و تمام قطعات و سایز های آن همیشه موجود نیستند و مدت زمان زیادی طول می کشد تا قطعه مورد نظر فراهم شود. در نتیجه عواملی مانند رایج بودن آن مدل ایمپلنت دندان و هزینه آن در انتخاب ایمپلنت دندان موثر است.

قیمت ایمپلنت دندان فوری

عوامل موثر بر قیمت

علاوه بر انتخاب نوع ایمپلنت توسط بیمار با توجه به کشور سازنده و قیمت آن عوامل دیگری نیز در قیمت ایمپلنت دندان و انتخاب ایمپلنت دندان مناسب موثر است:

  • پشتیبانی و کیفیت شرکت سازنده و خدمات پس از فروش
  • برند ایمپلنت دندان و کشور سازنده آن
  • میزان استحکام استخوان و زمان گذاشتن ایمپلنت دندان
  • نیاز به تزریق پودر استخوان و یا لیفت سینوس
  • نوع ایمپلنت دندان
  • هزینه پزشک معالج. جراحی و کاشت ایمپلنت دندان توسط متخصص جراحی و پروتز و یا روکش آن توسط متخصص پروتز انجام می شود.
  • هزینه لابراتوار
  • اگر نیاز به جراحی بازسازی باشد، این هزینه ها نیز به هزینه کاشت ایمپلنت اضافه می شود

هزینه ایمپلنت فوری دندان

کاشت ایمپلنت دندان هم به روش معمولی و هم به روش فوری انجام می شود. ایمپلنت فوری دندان روشی با دوام، سریع و مطمئن برای کاشت دندان است. در این روش کاشت دندان در یک روز انجام می شود. چند دندان غائب را می توان با استفاده از ایمپلنت فوری دندان در یک روز جایگزین کرد. جایگزینی تمامی دندان ها با ایمپلنت دندان و دندان مصنوعی یکی از کاربرد های فوق العاده کاشت فوری دندان است. اگر کاشت ایمپلنت دندان به روش معمولی انجام شود، دندان پزشک چند هفته بعد از کاشت دندان باید صبر کند تا مطمئن شود استخوان کافی اطراف ایمپلنت تشکیل شده است. با بهره گیری از روش ایمپلنت فوری دندان، دیگر نیاز نیست بیمار روز های زیادی بدون دندان منتظر آماده شدن ایمپلنت دندان شود و بلافاصله پس از کشیدن دندان، ایمپلنت فوری دندان کاشته می شود.

قیمت ایمپلنت دندان فوری

قیمت ایمپلنت دندان فوری مسلما از دیگر روش های کاشت دندان کمی بالاتر است. با این حال اگر مزایای ایمپلنت فوری دندان مانند عدم نیاز به انتظار طولانی مدت، استحکام و دوام بالا، راحتی و سهولت درمان را در نظر بگیرید، به این نتیجه می رسید که کاشت فوری ایمپلنت دندان ارزش این سرمایه گذاری را دارد.

کلام آخر

اگر قیمت ایمپلنت دندان فوری برایتان مهم است و با توجه به سرمایه گذاری قابل توجهی که برای دندان های جدید خود می کنید و به دنبال کیفیت مادام العمر ایمپلنت دندان هستید باید به یک متخصص با تجربه مراجعه کنید تا قیمت ایمپلنت دندان کاهش یابد. به همین منظور می توانید به کلینیک تخصصی ایران زمین مراجعه کنید و خدمات ایمپلنت دندان را با کیفیت مطلوب دریافت کنید. در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان درباره هزینه ها و نوع کاشت ایمپلنت می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید