معروف ترین برند ایمپلنت دندان چیست؟ آیا کیفیت بالایی دارد؟

معروف ترین برند ایمپلنت دندان چیست؟ آیا کیفیت بالایی دارد؟

استفاده از محصولات معروف ترین برند ایمپلنت دندان، می تواند موفقیت ترمیم دندان های شما را تضمین کند. در بازار، ایمپلنت هایی با برندها و ساختار و سیستم های مختلفی وجود دارند. اما این که استفاده از کدام یک از این ایمپلنت ها، بهترین نتیجه را در پی خواهد داشت کمی دشوار به نظر می رسد. در میان دندانپزشکان و متخصصان این حوزه یک قانون نانوشته وجود دارد که بیان می کند استفاده از محصولات برندهای معتبر و دارای سابقه بالا، می تواند بهترین گزینه برای ترمیم دندان ها باشد. زیرا این شرکت ها طی این سال ها امتحان خود را پس داده اند. همچنین برای حفظ اعتبار خود، از موادی با کیفیت بالا در تولید محصولات خود استفاده می نمایند. برای آشنایی با بهترین و معتبرترین برندهای موجود در بازار، توصیه می کنیم ادامه این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

معروف ترین برند ایمپلنت دندان - کلینیک ایران زمین

شرکت های معتبر تولید کننده ایمپلنت

در زمینه تولید ایمپلنت، شرکت های متعددی در کشورهای مختلف دنیا در حال فعالیت هستند. اما از میان آنها تنها چند برند وجود دارد که توانسته عملکرد فوق العاده داشته و رضایت مصرف کنندگان را جلب نمایند. این شرکت ها سابقه ای بالغ بر 30 سال دارند و محصولات خود را مطابق آخرین فناوری های دندانپزشکی تولید می کنند. بر همین اساس نیز محصولات این شرکت ها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به محصولات سایر برندها می باشند و جزو معروف ترین برند ایمپلنت دندان به شمار می آیند. به همین جهت نیز در اکثر کشورها از محصولات این شرکت ها استفاده می شود. در صورت لزوم نیز  به راحتی می توان اجزا و قطعات ایمپلنت دندانی متعلق به این برندها را در همه جا یافت. از جمله این برندهای معروف می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:

برند اشترومن

اشترومن یکی از برندهای سوئیسی است که سابقه درخشانی در حوزه تولید ایمپلنت دندانی دارد. این برند در ساخت محصولات خود از متریال با کیفیت و ایده های خلاق و مبتکرانه استفاده کرده است. متخصصان و محققان این شرکت در روند تولید محصولات ایمپلنتی، وسواس بالایی به خرج داده و به همین سبب مصرف کنندگان محصولات این برند، از آن رضایت کامل دارند.

برند نوبل بیوکر

این برند نیز جزو شرکت های سوئیسی است. کارنامه موفق این برند در تولید اجزاء و قطعات ایمپلنت دندانی به خوبی گواه کیفیت محصولات این شرکت است. شما می توانید محصولات این برند را در کشورهای مختلف به راحتی تهیه کنید. زیرا این برند صادر کننده ایمپلنت به بیش از 80 کشور در دنیا می باشد.

برند زیمر بیومت

زیمر بیومت یکی از برندهای آمریکایی فعال در زمینه تولید ایمپلنت دندان است. این شرکت جزو معروف ترین برند ایمپلنت دندان در دنیا به حساب می آید. لابراتوارهای این شرکت از مجهز ترین و به روزترین لابراتوارهای جهان هستند. کیفیت محصولات این برند بر هیچ دندانپزشکی پوشیده نیست. با این که قیمت محصولات این برند بالا است؛ اما کیفیت عالی این محصولات، توجیه کننده این قیمت بالا می باشد.

معروف ترین برند ایمپلنت دندان - کلینیک ایران زمین

برند بیوهوریزونز

این شرکت نیز از جمله برندهای آمریکایی است. نام این برند با تولید ایمپلنت های مخروطی، بر سر زبان ها افتاده و امروزه به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های تولید کننده ایمپلنت در دنیا شناخته می شود.

برند دنتس پلای سیرونا

یکی دیگر از معروف ترین برند ایمپلنت دندان، برند دنتس پلای سیرونا است. این برند نیز جزو بزرگترین و باسابقه ترین شرکت های حاضر در بازار ایمپلنت دندانی می باشد. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا، امروزه در 120 کشور جهان عرضه می شود.

کلام آخر

در کلینیک تخصصی ایران زمین از معروف ترین برند های ایمپلنت دندان و همچنین برند های نام آشنای کره ای استفاده می شود. ماندگاری و کیفیت ایمپلنت دندان بسیار بالا است. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات در زمینه انواع برندهای استفاده شده در این کلینیک و هزینه هر برند از آنها می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید