قیمت انواع ایمپلنت دندان بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت انواع ایمپلنت دندان بر چه اساسی تعیین می شود؟

قیمت انواع ایمپلنت دندان با توجه به نوع برند و همچنین تکنولوژی مورد استفاده در ساخت آن با هم متفاوت می باشد. در دنیای دندانپزشکی کشورهای مختلفی با برندهای گوناگون اقدام به ساخت انواع ایمپلنت دندان کرده اند. بسیاری از کشورهای صاحب نام در این عرصه از مواد با کیفیت و سازگار با سلول های بدن برای ساخت ایمپلنت ها استفاده می کنند. آنها به هیچ عنوان کیفیت محصولات خود را فدای چیزهای دیگر نکرده و به همین سبب نیز توانسته اند جایگاه خود را در این حوزه تثبیت کنند. اما در این میان برندهایی نیز وجود دارند که کیفیت ایمپلنت دندان آنها مناسب نیست. افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند برای این که هزینه ی درمان آنها پایین باشد به سراغ این برندها می روند. برای اطلاع از قیمت انواع ایمپلنت دندان ما را در ادامه ی این متن همراهی نمایید.

قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی

قیمت ایمپلنت دندان آمریکایی با توجه به نوعی فناوری مورد استفاده در ساخت آنها با هم متفاوت است. در این کشور برندهای مختلفی در این زمینه فعالیت دارند که از نوآوری های خاصی برای تولید محصولات خود استفاده می کنند. با توجه به با هم فرق می کند. برندهای زیمر و بایو دو برند مطرح در این کشور است که در رده ی برترین ایمپلنت دندان های دنیا قرار دارند. این برندها با رعایت استانداردهای جهانی توانسته اند ایمپلنت هایی با کیفیت عالی تولید کنند. قیمت انواع ایمپلنت دندان در آمریکا در محدوده ی چهار میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون تومان قرار دارد. قیمت ایمپلنت های برندهای دیگر آمریکایی در رنج پایینی از این میزان قرار دارند.

قیمت انواع ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان اروپایی

قیمت ایمپلنت های اروپایی با در نظر گرفتن کشور سازنده و نوع ساخت آنها بسیار متفاوت است. به دلیل این که هر کدام از کشورهای اروپایی از تکنولوژی خاصی برای ساخت ایمپلنت ها استفاده می کنند، قیمت آنها نیز با هم تفاوت زیادی دارد. قیمت ایمپلنت های تولید شده در کشورهای اروپایی به شرح زیر می باشد:

  • قیمت ایمپلنت دندان آلمانی: قیمت انواع ایمپلنت دندان آلمانی در محدوده ای بین 3 تا 5 میلیون قرار دارد. در بین انواع برندهای آلمانی برند دی آر اس به دلیل کیفیت بالای آن نسبت به بقیه برندها دارای قیمت بیشتری است.
  • قیمت ایمپلنت دندان سوئیسی: قیمت ایمپلنت های سوئیسی بسیار با هم تفاوت دارد. در این کشور برندی تحت عنوان اشترومن جزء برندهای برتر دنیا بوده و دارای بیشترین قیمت است. به صورت کلی قیمت آنها از 2 میلیون و 500 هزار تا 7 میلیون و 500 هزار تومان متغییر است.
  • قیمت ایمپلنت دندان ایتالیایی: قیمت انواع ایمپلنت دندان ایتالیایی بین 2 میلیون و 800 هزار تا 4 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد. 
  • قیمت ایمپلنت دندان فرانسوی: ایمپلنت های فرانسوی در بین برندهای اروپایی دارای ثبات بیشتری هستند. قیمت این ایمپلنت ها در محدوده ی 3 میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد.
  • قیمت ایمپلنت دندان اسپانیایی: ایمپلنت هایی که در اسپانیا ساخته می شوند نسبت به کیفیت که دارند بسیار مناسب هستند. قیمت انواع ایمپلنت اسپانیایی بین 3 میلیون تا 4 میلیون می باشد.
قیمت انواع ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان آسیایی

ایمپلنت های ساخته شده در کشورهای آسیایی به دلیل نوع فناوری مورد استفاده در ساخت آنها دارای قیمت های متوسطی می باشند. قیمت ایمپلنت ها در کشورهای مختلف آسیایی عبارتند از:

قیمت ایمپلنت دندان کره ای: قیمت ایمپلنت ها در این کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردارد است. برترین ایمپلنت دندان این کشور با برند دنتیس دارای قیمتی بین 3 میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون است. بقیه برندها قیمتی پایین تر از آن دارند.

قیمت ایملنت ایرانی: قیمت انواع ایمپلنت دندان ایرانی در مقایسه با کیفیت آنها بسیار مناسب است. این قیمت ها در محدوده ی 2 میلیون تا 3 میلیون و 500 هزار تومان قرار دارد.

کلام آخر

در کلینیک تخصصی ایران زمین بهترین انواع ایمپلنت کره ای و آلمانی با قیمت های مناسب به بیماران عزیز ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید