لمینت به صورت قسطی می تواند با صرف کمترین هزینه دندان های شما را زیبا نماید

لمینت به صورت قسطی می تواند با صرف کمترین هزینه دندان های شما را زیبا نماید

هر چند لمینت دندان در مقایسه با سایر اعمال زیبایی عمل بسیار پرهزینه ای نیست اما با در نظر گرفتن تعداد متوسط دندان هایی که نیاز به لمینت دارند این هزینه بین 8 تا 16 میلیون تومان برآورد می شود که هزینه ی کمی نیست و افراد بسیاری هستند که با وجود نیاز به این عمل از لحاظ مالی قادر به لمینت دندان های خود نیستند. خوشبختانه با درک این ضرورت بسیاری از مراکز معتبر دندانپزشکی در لیست خدمات خود انجام لمینت به صورت قسطی به شکل  اقساط کوتاه یا بلند مدت را در نظر گرفته اند. این خود خدمت بزرگی به عموم مردم است تا به خاطر کمبود منابع مالی از داشتن دندان هایی متناسب و لبخندی زیبا محروم نشوند.

اهمیت لمینت دندان

وجود دندانهای زیبا و درخشان همچون مروارید برای داشتن لبخندی دلنشین و زیبا لازم و ضروری است. اهمیت دندان ها در زیبایی چهره و جذابیت ظاهری به حدی است که افراد را در پی یافتن راهکاری برای بدست آوردن طرح لبخندی زیبا و دل فریب به مراکز دندانپزشکی مختلف می کشاند. اما آیا واقعا راهی وجود دارد که بتوان زیبایی را به دندان هایی بازگرداند که شفافیت و جلوه ی خود را از دست داد ه اند؟ خوشبختانه پاسخ این سوال مثبت است. پیشرفت های دندانپزشکی باعث شده است تا آرزوی داشتن لبخند زیبا با دندان هایی سفید و درخشان دیگر یک رویا نباشد. لمینت همان چیزی است که که به ما کمک می کند تا جوانی، زیبایی و جذابیت خود را با داشتن طرح لبخند دلخواه خود تمدید کنیم. اما لمینت چیست؟ با ما همراه باشید تا با این عمل دندانپزشکی بیشتر آشنا شویم.

لمینت به صورت قسطی - کلینیک ایران زمین

لمینت دندان چیست؟

لمینت ها در اصل پوسته های  نازک سرامیکی یا کامپوزیتی ای هستند که پس از قالبگیری دقیق، متناسب با شکل و ظاهر و رنگ دندان مراجعه کننده ساخته شده و بر روی دندان ها نصب می شوند. این پوسته های نازک از مواد طبیعی و تقریبا نزدیک به رنگ دندان تهیه و معمولا در بخش دندان های جلویی به کار می روند. هدف از انجام لمینت ترمیم دندان و کمک به زیباتر نشان دادن آن، بستن فاصله ی میان دندان ها، ترمیم دندان های لب پر شده یا لکه دار و کمک به بهبود به هم ریختگی دندان ها و در کل به دست آوردن طرح لبخندی زیباست.

برای انجام لمینت لازم است تا در ابتدا کمی از ضخامت مینای دندان تراشیده شود پس از تراش مینا، از دندان های مورد نظر قالبگیری دقیق صورت می گیرد. پس از قالبگیری نوبت به نصب این پوسته ها بر بروی دندان ها می رسد. و در نهایت آنچه در آخر قابل مشاهده است زیبایی مسحور کننده ی دندان هایی است که باعث ایجاد یک طرح لبخند بی نظیر و دلنشین می شود. واقعیت این است که هرچند این عمل زیبایی ممکن است هزینه ی بالایی داشته باشد اما مطمئنا فرد در آخر کار راضی از صرف این هزینه از ظاهر جدید خود لذت خواهد برد. اما در مورد هزینه های لمینت دندان و پرداخت به شکل نقدی و یا انجام لمینت به صورت قسطی توجه به این چند نکته ضروری است.

لمینت به صورت قسطی - کلینیک ایران زمین

هزینه ی لیمنیت دندان

عمل های زیبایی معمولا به پرهزینه بودن معروفند اما واقعیت این است که عمل لمینت دندان امروزه از حالت لاکچری و منحصر به افراد ثروتمند بودن خارج شده و با قیمت های مناسب در دسترس عموم مردم قرار گرفته است. محاسبه ی هزینه ی  کلی این عمل به چند عامل از جمله تعداد روکش لمینت مورد نیاز، کیفیت لمینت دندان و حق الزحمه ی دندانپزشک بستگی دارد. به صورت تخمینی هزینه ی لمینت دندان برای هر واحد دندان در حدود  1000000تا2000000  تومان متغیر است. پرداخت نقدی و یا پرداخت  لمینت به صورت قسطی دو روش پرداخت هزینه ی لمینت است.

کلام آخر

در کلینیک تخصصی ایران زمین علاوه برخدمات ایمپلنت، خدمات زیبایی همچون لمینت و کامپوزیت نیز ارائه می شود. در صورت نیاز به مشاوره رایگان در زمینه لمنیت می توانید اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید